TEKİRDAĞ HABERLERİ

Süleymanpaşa’da yol onarım çalışmaları sürüyor

DHA
30.03.2017 - 14:48Son Güncelleme :
DHA

SÜLEYMANPAŞA(Tekirdağ),(DHA)-TEKİRDAĞ’ın Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 100. Yıl Mahallesi’nde Ekrem Tantı Caddesi’nde devam eden beton asfalt yol çalışmalarının yanı sıra kilit taş, asfalt ve onarım ekipleri ile şehrin dört bir yanında hizmet etmeye devam ediyor.
Ekrem Tantı’nın ardından 100. Yıl Mahallesi’nde Uğur Mumcu Caddesi’nde yol yenileme çalışmalarını hızlandıran Süleymanpaşa Belediyesi, yol tavsiyesinin ardından asfalt kazıma makinesi ile caddeyi beton asfalta hazırlıyor. Çınarlı Mahallesi Osman Kavrakoğlu Caddesi’nde yenileme çalışmasına hazırlanan ekipler, caddede yol tesviyesi ve malzeme serimi gerçekleştirdiler. Kaldırımları da yenileme çalışmasına alan Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri, bir yandan da Asım Ersoy ve Vefa Sokaklarında yol tesviyesini tamamlayarak kilit taşı yapımına hazırlanıyor.
Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Süleymanpaşa Belediyesi sorumluluk alanındaki Ertuğrul Mahallesi’nde yol bakım onarım çalışması gerçekleştirirken trafiğin Eski Bedesten Sokağa yönlendirilmesinin ardından sokakta bozulan kilit taşlarını sökerek yenileme işlemi gerçekleştiriyor. Şehrin dört bir yanında kaçak ve tehlikeli yapılarla da mücadele eden Süleymanpaşa Belediyesi, Gündoğdu Mahallesi Çiflikönü Karabayır Mevkisinde yıkılmaya yüz tutmuş tehlike saçan binada yıkım çalışması yaptı.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Süleymanpaşa’da yol onarım çalışmaları sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 14 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Süleymanpaşa’da yol onarım çalışmaları sürüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı