TEKİRDAĞ HABERLERİ

Süleymanpaşa Belediyesi Ekipleri Afiş Ve Brandaları Topladı

IHA
01.02.2016 - 11:23 |Son Güncelleme :

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ, ŞEHRİN MUHTELİF YERLERİNDE İZİN ALINMADAN ASILAN REKLAM VE TANITIM AFİŞLERİNİ TOPLADI.

IHA

Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta ekipleri, şehrin muhtelif yerlerinde izin alınmadan asılan reklam ve tanıtım afişlerini topladı.
Okul duvarlarına, elektrik direklerine, telefon panolarına, telefon kulübelerine, otobüs durakları ve resmi kurumlar gibi asılması uygun olmayan yerlere asılan tanıtım, eğlence gibi reklam içerikli afişler toplandı.
Üç Kemaller Parkı, Cumhuriyet Meydanı çevresi, Hükümet Caddesi’nin tamamı olmak üzere şehrin genelinde asılması yasak olan afişlerin bulunduğu elektrik direkleri, çöp konteynırları ve yönetmeliğe aykırı olan yerlerdeki reklam ve tanıtım afişleri, Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta ekiplerince titizlikle temizlendi.
Süleymanpaşa Belediyesi ekiplerinin belediye kanununda yer alan “Belediyenin izni olmadan, herhangi bir şekilde süreli ya da süresiz, tanıtım amaçlı stant kurulamaz, bilgi broşürü ve el ilanı dağıtılamaz. Belediyenin almış olduğu reklam ilan kurallarına aykırı hareket edilemez” maddesi gereğince yaptığı çalışma vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Süleymanpaşa Belediyesi Ekipleri Afiş Ve Brandaları Topladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Şubat 2016 tarihinde saat 11 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Süleymanpaşa Belediyesi Ekipleri Afiş Ve Brandaları Topladı haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ

08 Aralık 2019, Pazar
 • İmsak
  06:43
 • Güneş
  08:14
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:28
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:15
Sayfa Başı