ADANA HABERLERİ

'Sosyal Güvenlik Hukuku' çalıştayı 28 Nisan'da

DHA
26.04.2017 - 14:01Son Güncelleme :
DHA

ADANA'da, Türkiye Adalet Akademisi tarafından Yargıtay daire başkanları ile üniversiteden hukukçu akademisyenlerin katılımıyla 'Sosyal Güvenlik Hukuku' çalıştayı düzenlenecek.
Adana Cumhuriyet Başsavcılığı evsahipliğindeki çalıştay Hilton-Sa Oteli'nde 28-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. Çalıştayın ilk günü, Yargıtay 10. Hukuk Dairesi Başkanı Halil Özdemir'in oturum başkanlığında 'Hizmet Tespiti ve Aylık Kazancın Belirlenmesi', Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Fatih Uşan'ın başkanlığında ise 'İş Kazası Tespiti ve Tazminat/ Rücu' konularında sunum yapılacak. İkinci gün ise İstanbul Medeniyet Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Refik Korkusuz başkanlığında 'Primler, Tarım-Bağkur Sigortacılığı, Yersiz Ödemelerin Geri Alınması ve İtibari Hizmet', Yargıtay 21. Hukuk Dairesi Başkanı Mesut Balcı başkanlığında da 'Ölüm ve Yaşlılık Aylıkları, Yurtdışı Boşanmalar, Boşanmadan Sonra Fiilen Birlikte Yaşama' konularında katılımcılar bilgilendirilecek.

ADANA,(DHA)

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden 'Sosyal Güvenlik Hukuku' çalıştayı 28 Nisan'da hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 14 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Sosyal Güvenlik Hukuku' çalıştayı 28 Nisan'da haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı