Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Son dakika: İstanbul'da 2 ceset daha bulundu

  DHA-İHA
  13.02.2018 - 21:40 | Son Güncelleme:

  Arnavutköy’de 1 kilometre arayla birisi tren yolu kenarına diğeri ise dere yatağına atılmış 1’i kadın 2 ceset bulundu. Cesetlerin ağızlarının ise aynı yöntemle bantlı olması dikkat çekti. Bugün 17.00 sıralarında İstanbul Pendik'te de bir inşaatın asansör boşluğunda iki ceset bulunmuştu.

  Olay, Arnavutköy Deliklikaya Mahallesi Dereboyu mevkiinde yaşandı. Biri tren yoluna (erkek) diğeri ise dere yatağına atılmış (kadın) erkek cesedi bulunduğu ihbarını alan polis ekipleri olay yerine geldi. Cesetlerin üzerinden kimlik çıkmadığı bilgisine ulaşılırken polis ekipleri tren yolu kenarında bulunan cesedi çıkarmak üzere itfaiye ekiplerinden yardım aldı. Yol kenarına çıkarılan cesetler üzerinde olay yeri inceleme ekipleri tarafından çalışma yapılırken savcıda incelemelerde bulundu.

  CESETLERİN AĞIZLARI AYNI YÖNTEMLE BANTLANMIŞ 

  Edinilen bilgiye ve iddialara göre cesetler 1 kilometre arayla yol kenarına birisi ya da birileri tarafından bırakıldı. Cesetlerin ağızlarının ise koli bandı ile bantlandığı öğrenildi. 

  OLAYI ÇEVREDEN GEÇEN ÇOBAN HABER VERDİ

  Olayın saat 17.00 sıralarında bir çoban tarafından haber verildiği belirtildi. Cesetler incelenmek üzere önce devlet hastanesi morguna kaldırılırken olay ile ilgili inceleme başlatıldı. Cesetlerin daha sonra otopsi için Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırılacağı öğrenildi.

  Son dakika: İstanbulda 2 ceset daha bulundu

  PENDİK'TE DE 2 CESET BULUNMUŞTU

  Bugün 19.00 sıralarında Kurtköy Bahattin Velet Caddesi'nde inşaat halindeki bir binanın çevresinde oynayan çocuklar, asansör boşluğunda bir kişinin hareketsiz yattığını görüp ekiplere haber vermiş ve 2 ceset bulunmuştu.

  Son dakika: İstanbulda 2 ceset daha bulundu

  İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, bulanık suyun içinde iki kişinin cesedinin olduğunu belirlemişti. 

   

  Pendik’de korkunç olay... Çocuklar bulduPendik’de korkunç olay... Çocuklar buldu

   

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı