BALIKESİR HABERLERİ

“Siz Gelemiyorsanız. Ben Gelirim” Dedi

IHA
30.10.2015 - 12:33Son Güncelleme :

KAPATILAN BELDELERİ ZİYARET ETTİ.

IHA

Balıkesir’in Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy Büyükdere Mahallemizi ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi. Başkan Ersoy “Siz gelemiyorsanız, ben gelirim” diyerek hizmetin yanı sıra yöneticilerinde vatandaşın ayağına gideceğini ifade etti.
Başkan Emin Ersoy “Büyükdere Mahallemiz önceki yıllarda Belde statüsündeydi. Büyükşehir kapsamında mahalleye dönüştü. Büyükdere mahallemize bundan sonra her 15 günde bir gelerek hem çalışmaları bizzat yerinde takip edeceğim hem de Havran Belediyemize gelemeyen mahalle sakinlerimizin sorunlarını Büyükdere eski Belediye hizmet binamızda dinleyeceğim. Halkımızın haberdar olması için Belediye binamızdan bilgilendirme anonsları yapılmaya başladın” dedi. Başkanı Emin Ersoy “Büyükdere’deki hizmet binamızda yenileme çalışmaları devam ediyor. Bazı kullanılmayan odalara farklı birimler oluşturacağız. Zaman zaman Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa kurslar açıp mahalle sakinlerine yeni olanaklar sunacağız”dedi. Başkan Emin Ersoy Mahalle Muhtarı Hurşit Rüştü Serter ile görüştükten sonra programına devam etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden “Siz Gelemiyorsanız. Ben Gelirim” Dedi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 12 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça “Siz Gelemiyorsanız. Ben Gelirim” Dedi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı