İSTANBUL HABERLERİ

Şişecam Topluluğu’na enerji verimliliği alanında uluslararası ödül

DHA
26.04.2017 - 11:38Son Güncelleme :
Şişecam Topluluğu’na enerji verimliliği alanında uluslararası ödül
DHA

İstanbul, 26 Nisan (DHA) - Şişecam Topluluğu, enerji sektörünün önde gelen firmalarının katıldığı 20-21 Mart tarihlerinde Berlin’de bu yıl altıncısı düzenlenen ‘Enerji Yoğun Sanayiler ve Enerji Verimliliği Konferansı “enerCON 2017"ye yenilikçi atık ısı projesiyle katkıda bulundu.

Şişecam’dan yapılan açıklamaya göre, Şişecam Topluluğu, Düzcam Grubu Mersin Fabrikası’nda hayata geçirilen Organik Rankine Çevrimi, Atık Isı Geri Kazanım projesiyle yaptığı başvuru ile üçüncülük ödülü almaya hak kazandı.

Avrupa’nın önde gelen enerji yöneticileri, uzman, danışmanlar ve sanayi temsilcilerinden oluşan yaklaşık 150 kişinin katıldığı konferansta, enerji verimliliği iyi uygulama örnekleri, enerji trendleri ve inovatif çözümler ile ilgili sunuşlar katılımcılar ile paylaşıldı.
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Şişecam Topluluğu’na enerji verimliliği alanında uluslararası ödül hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 11 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şişecam Topluluğu’na enerji verimliliği alanında uluslararası ödül haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı