DÜZCE HABERLERİ

Şıralık Spor Kompleksi Daha Modern Hale Geliyor

IHA
26.10.2015 - 13:56Son Güncelleme :

SIRALIK SPOR KOMPLEKSİNE SOYUNMA ODASI VE TRİBÜN YAPILACAK

IHA

Düzce’nin Şıralık mahallesinde Spor Genel Müdürlüğü tarafından 2014 yılında yapılan iki adet sentetik çim yüzeyli futbol sahasının yanına soyunma odası ve tribün yapılacak.
Şıralıkta ki spor kompleksini daha modern ve mevcut ihtiyaçlara cevap verebilecek hale getirmek amacıyla, kompleks içerisinde bulunan Sentetik Futbol Sahalarına soyunma odaları ve tribün yapılacaktır.
Şıralık Spor Kompleksi içerisinde bulunan Sentetik Futbol Sahalarının sporcu ve spor kulüpleri tarafından daha sağlıklı kullanılabilmesi ve ilçelerdeki diğer sahaların antrenman ve maç yükünün hafiflemesi amacıyla 814 bin 900 TL bedel ile soyunma odaları, tribün ve çevre düzenleme ihalesi yapıldı. Ayrıca mevcut sahalardan daha uzun süreli faydalanabilme adına aydınlatma sistemi kullanılabilmesi için trafo yapım işi tamamlanmış olup geçici kabul işleminin ardından hizmete açılacaktır.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Şıralık Spor Kompleksi Daha Modern Hale Geliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 13 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şıralık Spor Kompleksi Daha Modern Hale Geliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı