SİNOP HABERLERİ

Sinop'ta cimnastik salonu açılacak

AA / Kenan Türkseven
25.02.2016 - 16:56Son Güncelleme :
AA / Kenan Türkseven

SİNOP (AA) - Sinop'ta cimnastik salonu açılacağı bildirildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, yaptığı açıklamada, her yaştan insanın spor yapabilmesi ve gelecek nesillerin sporla iç içe olması için farklı projeler geliştirdiklerini söyledi.

Sinop’u spor kenti yapma hedefine doğru hızla ilerlediklerini belirten Açıkbaş, yarı olimpik kapalı yüzme havuzunda kurulan cimnastik salonunun da kısa sürede açılacağını bildirdi.

Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen’in kendilerine büyük destek verdiğini ifade eden Açıkbaş, "Salonumuza federasyon tarafından malzemeler gönderilecek. Salonumuzu en kısa sürede Sinopluların hizmetine sunacağız. Federasyon başkanımıza spor camiası olarak teşekkür ediyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sinop haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sinop ilinden Sinop'ta cimnastik salonu açılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 16 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sinop'ta cimnastik salonu açılacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı