SİİRT HABERLERİ

Siirt'e terör mağduru ailelere yardım

AA / Fecri Barlık
27.02.2016 - 16:13Son Güncelleme :

- Şırnak'ın Cizre ve Silopi ilçelerinden Siirt'e gelen terör mağduru 50 aileye gıda ve giyim yardım yapıldı.

AA / Fecri Barlık

SİİRT (AA) - Şırnak'ın Cizre ve Silopi ilçelerinde teröristlerin saldırıları sonucu Siirt'e gelen 50 aileye gıda ve giyim yardım yapıldı.

Genç Memur-Sen Siirt İl Başkanlığı tarafından belirlenen ve kent merkezine yerleşen 50 aileye, içerisinde gıda, giyim ve bebek bakım ürünlerinin bulunduğu yardım paketi dağıtıldı.

Genç Memur-Sen Siirt İl Başkanı Yunus Emre Diriarın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Memur-Sen ve bağlı sendikalar olarak her zaman mazlum ve mağdur ailelerin yanında olduklarını söyledi.

Belirledikleri 50 aileye ulaştıklarını ifade eden Diriarın, "Mağdur ve mazlum olan bu ailelerimiz istemeyerek de olsa kendi yaşadıkları evlerini bırakmak zorunda bırakıldı. Bu ailelerimiz bizlerin birer misafiridir. Elimizden geldiğince bu ailelerimize destek çıkmak hepimizin görevidir. İmkanlarımız dahilinde 50 aileye ihtiyaçları doğrultusunda yardımda bulunduk" dedi.

Diriarın, sendika olarak mağdur ailelere yardımlarının devam edeceğini sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Siirt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Siirt ilinden Siirt'e terör mağduru ailelere yardım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 16 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Siirt'e terör mağduru ailelere yardım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı