ADANA HABERLERİ

Seyhan’ın ‘Veteran Futbol Turnuvası’ Gelenekselleşti

IHA
27.10.2015 - 11:33Son Güncelleme :

SEYHAN BELEDİYESİ, VETERAN FUTBOL TURNUVASI’NI GELENEKSEL HALE GETİRDİ. 26 EKİM’DE BAŞLAYAN YENİ TURNUVAYA ‘BARIŞ VE DOSTLUK’ ADI VERİLDİ.

IHA

Seyhan Belediyesi, Veteran Futbol Turnuvası’nı geleneksel hale getirdi. 26 Ekim’de başlayan yeni turnuvaya ‘Barış ve Dostluk’ adı verildi.
Seyhan Belediyesi’ne bağlı Bahçeşehir Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen turnuvada her karşılaşma pazartesi günü 19.00’da başlayacak.
Seyhan Belediyesi Veteran Barış ve Dostluk Turnuvası’nın açılışına katılan Tertip Komitesi Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Özdemir, etkinliğin amacını şöyle açıkladı:
“1975 ve altı doğumlular başta olmak üzere,geçmişte profesyonel veya amatör düzeyde futbol oynamış futbolcularımızın düzenli ve belli bir program dahilinde buluşmalarını sağlamak,dostluğu, arkadaşlığı, kardeşliği, pekiştirmek, yeni dostluk ve arkadaşlıklar kurmak, spordan ve futboldan kopmamalarını sağlamaktır.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Seyhan’ın ‘Veteran Futbol Turnuvası’ Gelenekselleşti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Seyhan’ın ‘Veteran Futbol Turnuvası’ Gelenekselleşti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı