Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Serpil Bildirici memleketi Söke’de toprağa verildi

  Burhan CEYHAN/SÖKE (Aydın), (DHA)
  08 Nisan 2016 - 16:20Son Güncelleme : 08 Nisan 2016 - 16:23

  Gazeteci Faruk Bildirici’nin eşi 57 yaşındaki gazeteci Serpil Bildirici, memleketi Aydın’ın Söke ilçesinde toprağa verildi.

  Bir süredir tedavi gördüğü İbni Sina Hastanesi’nde önceki gün yaşamını yitiren gazeteci Serpil Bildirici’nin cenazesi, Ankara’da düzenlenen tören sonrası memleketi Aydın’ın Söke İlçesi’ne getirildi.

  Hürriyet Gazetesi Okur Temsilcisi Faruk Bildiricinin eşi hayatını kaybettiHürriyet Gazetesi Okur Temsilcisi Faruk Bildirici'nin eşi hayatını kaybetti 

  Cenaze, Hacılar Camii’nden kaldırıldı. CHP’li Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyan, merhumenin amcası da olan Söke eski Belediye Başkanı Nejdet Özekmekçi, Aydın eski milletvekilleri Mehmet Semerci ve Zeki Rıza Postacı ile yakınları cenazeye katıldı.

  Yakın dostları, meslektaşları, siyasetçiler ve akademisyenler aileyi yalnız bırakmadı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi tarafından cenazeye çelenk gönderildi. Cuma namazı sonrası kılınan namazın ardından Serpil Bildirici, Söke Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi. Faruk Bildirici, kızları Elif ve Aslı ile birlikte cenaze öncesi ve sonrasında taziyeleri kabul etti.

  Etiketler: Serpil Bildirici , vefat , Aydın
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı