ANKARA HABERLERİ SEREFLİKOÇHİSAR HABERLERİ

Şereflikoçhisar'da proje toplantısı

DHA
18.10.2017 - 12:34Son Güncelleme :
DHA

Zeynep GÖRGÜLÜ/ŞEREFLİKOÇHİSAR,(Ankara,(DHA)-ANKARA'nın Şereflikoçhisar İlçesi'nde, Kalkınma Ajansı tarafından 'Tarım, Turizm ve Sosyal alanda hangi tür projeler geliştirilebilir' konulu toplantı düzenlendi.
Şereflikoçhisar Kaymakamlığı öncülüğünde Ankara Kalkınma Ajansı tarafından "Tarım, Turizm ve Sosyal alanda hangi tür projeler geliştirilebilir" konulu bir toplantı yapıldı. Toplantıya Yatırım Destekleme Ofisi Uzmanı Erdem Koçoğlu, Proğram Yönetim Birimi Uzmanı Alper Demir, İl Geliştirme ve Strateji Birimi Uzmanı Tuğçe Kadıoğlu ve İzleme Değerlendirme Birimi Destek Uzmanı Atilla Erdal katıldı. Şereflikoçhisar İlçe Gençlik Merkezi’nde yapılan ve Şereflikoçhisar, Bala, Evren ve Haymana İlçelerinden de bulunan ekiplerle Ankara Kalkınma Ajansından gelen ekipler, fikir alışverişinde bulundu. 
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Sereflikoçhisar haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Sereflikoçhisar haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Şereflikoçhisar'da proje toplantısı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı