MUĞLA HABERLERİ

Şehit yakınları ve gazilere tekne turu

DHA
29.04.2017 - 14:11Son Güncelleme :
DHA

MUĞLA'nın Köyceğiz İlçesi'ndeki Köyceğiz Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri şehit yakınları ve gaziler için tekne turu düzenledi.

Köyceğiz Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Denizcilik ve Gezi Kulübü öğrencileri tarafından planlanan toplum hizmeti kapsamında Köyceğiz Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından tespit edilen şehit yakınları ve gaziler Köyceğiz'den alınarak, Sultaniye Kaplıcaları'na götürüldü. Dalyan Kanalı'nda kaya mezarlarını ziyaret eden şehit yakınları ve gaziler, son olarak şehir turu yaparak çay ve kahve molası verdi. Gaziler, "Güzel bir gün geçirdik. Öğrencilerimizin bu etkinliği düzenleyip bize hizmet etmeleri, bizleri onurlandırdı. Bu güzel günü bizlere yaşatan başta okul müdürü Cafer Binici, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ümmüşen Orhan ve emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederiz" dedi. Okul Müdürü Cafer Binici ise etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen kulüp öğrencilerine, öğretmenlere ve Köyceğiz Sosyal Hizmetler Müdürü Ümmüşen Orhan'a teşekkür etti. Binici, bu tür faaliyetlerin öğrencilere yardımlaşma duygusu, vatan sevgisi ve milli bilincin kazandırılmasında önemli olduğunu belirtti.

Cihan KAYA / KÖYCEĞİZ (Muğla), (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Şehit yakınları ve gazilere tekne turu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 14 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şehit yakınları ve gazilere tekne turu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı