İZMİR HABERLERİ

Şehit Polis Fatih Dik İçin Mevlit Okutuldu

IHA
31.10.2015 - 18:08Son Güncelleme :

BİNGÖL’ÜN KARLIOVA İLÇESİNDE, ZIRHLI ARACIN DEVRİLMESİ SONUCU AĞIR YARALANAN VE TEDAVİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDE ŞEHİT OLAN POLİS MEMURU FATİH DİK’İN ÖLÜMÜNÜN 7. GÜNÜ NEDENİYLE URLA İLÇESİNDE MEVLİT OKUTULDU.

IHA

Bingöl’ün Karlıova İlçesinde, zırhlı aracın devrilmesi sonucu ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan polis memuru Fatih Dik’in ölümünün 7. günü nedeniyle Urla ilçesinde mevlit okutuldu.
Karlıova ilçesinde 21 Ekim 2015 tarihinde zırhlı aracın devrilmesi sonucu kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olan polis memuru Fatih Dik, ölümün 7. günü nedeniyle düzenlenen programda dualarla anıldı. Şehidin baba evinde düzenlenen mevlit programına, Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Urla Jandarma Komutanı Binbaşı Cemil Erdemir, Urla Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin, siyasi parti temsilciler, sivil toplum örgütleri ve çok sayıda şehit yakını katıldı.
Mevlit sonunda Kızılay Urla Şubesi personelleri katılımcılara helva dağıttı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Şehit Polis Fatih Dik İçin Mevlit Okutuldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 18 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şehit Polis Fatih Dik İçin Mevlit Okutuldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı