MANİSA HABERLERİ

Sarıgöllü Öğrenciler Büyükşehirle Sevindi

IHA
26.10.2015 - 15:57Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL ,İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN İLÇE MERKEZ İLKOKULLARINDA OKUMAKTA OLAN 30 ÖĞRENCİYE KIYAFET YARDIMINDA BULUNULDU.OKUL MÜDÜRLERİNE ÇEKLERİ SARIGÖL BELEDİYESİ KOORDİNTÖRÜ MÜDÜRÜ AKİF KILIÇASLAN(SOLDA)VE BELEDİYE BAŞKANI NECATİ SELÇUK (SOLDAN İKİNCİ)TARAFINDAN OKUL MÜDÜRLERİNE TESLİM EDİLDİ

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Sarıgöl ilçe merkezinde 3 farklı ilkokulda okuyan 30 dar gelirli öğrenciye kıyafet yardımında bulundu. Dar gelirli öğrencilere kıyafet yardımı için gönderilen çekler okul müdürlerine teslim edildi.
Sarıgöl Belediyesinde düzenlenen çek verme töreninde, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Sarıgöl Belediyesi Koordinatörü Müdürü Akif Kılıçaslan, Mimar Sinan İlkokulu Müdürü Selçuk Erol, 4 Eylül İlkokulu Müdürü Yalçın Duman, Şehit Esin Akay İlkokulu Müdürü Adem Çelik hazır bulundu.
Çek tesliminde bir konuşma yapan Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, "Okullarımızda okumakta olan dar gelirli öğrencilerimizin diğer öğrencilerden ayrı kalmamaları için ilçe merkezimizdeki üç ilkokulda okumakta olan 30 dar gelirli öğrencimize kıyafet yardımında bulunduk. Dar gelirli öğrencilerimize destek çıkmaya devam edeceğiz." dedi.
Dar gelirli öğrencilerin kıyafet yardımı çeklerini teslim alan okul müdürleri de, yapılan yardımların çok anlamlı olduğunu vurgulayarak, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk’a teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Sarıgöllü Öğrenciler Büyükşehirle Sevindi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 15 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sarıgöllü Öğrenciler Büyükşehirle Sevindi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı