MANİSA HABERLERİ

Sarıgöl’de Cumhuriyet İçin Bisiklet Bindiler

IHA
28.10.2015 - 16:40Son Güncelleme :

SARIGÖL CUMHURİYET KADINLARI DERNEĞİ TARAFINDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BİSİKLET TURU DÜZENLENDİ.

IHA

Sarıgöl Cumhuriyet Kadınları Derneği tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında bisiklet turu düzenlendi.
Sarıgöl Cumhuriyet Kadınları Derneği, hem sağlıklı yaşama dikkat çekmek hem de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliği için bisiklet turu düzenledi. Sarıgöl Hükumet Konağı önünde bir araya gelen bisikletçilere Sarıgöl Kaymakamı Selami Işık, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Sarıgöl Cumhuriyetçi Kadınlar Derneği Başkanı Ayşe Özhan Kocakabak, Sarıgöl AKUT Birimi Başkanı Mehmet Zeybek de katıldı. Bisiklet turunun startını veren AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, "Bilindiği gibi, Sağlık Bakanlığı sağlıklı spor için bisiklet binme kampanyası başlattı. Bu kampanya süresinde toplam bir milyon adet ücretsiz bisiklet dağıtımı yapılacak. Bu ortam Sarıgöl’de var. Sizlerde bu imkandan yararlanın. Manisa’da ücretsiz bisiklet dağıtımına başlandı. Belediyeler önce vatandaşların kullanabileceği bisiklet yolunu yapması şart. Sayın Belediye Başkanımızda burada yardımcı olsun" dedi. Konuşmanın ardından Berber, bisikletçilere star verdi, başarılar diledi.
Sarıgöl’de tüm parterin ve sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile de gece Cumhuriyet Fener Alayı düzenlenecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Sarıgöl’de Cumhuriyet İçin Bisiklet Bindiler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 16 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sarıgöl’de Cumhuriyet İçin Bisiklet Bindiler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı