SAKARYA HABERLERİ

Sapanca Belediyesi Yeni Kurslar Açtı

IHA
28.10.2015 - 12:18Son Güncelleme :

SAPANCA BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. AYDIR YILMAZER: "KURSLARIMIZA OLAN İLGİ BİZLERİ MUTLU EDİYOR" DEDİ

IHA

Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğünün Halk Eğitim Merkezi ile birlikte ortaklaşa kültür-sanat-eğitim hizmetleri kapsamında, halka açık olarak düzenlenen kurslar devam ediyor.
Sapanca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Halk eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından, Eğitim ve Kültür Hizmetleri çerçevesinde Türk Sanat Müziği Korosu, Türk Halk Müziği Korosu, Diksiyon, Seramik, Gitar, Keman, Arapça, İngilizce, Pilates, Ebru Sanatı, Kemençe, Tiyatro, Dikiş-Nakış, Halk Oyunları dallarında gerçekleştirilen Güz Dönemi kursları devam ediyor.
Gerçekleştirilen kurslar ilgili açıklama yapan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr Aydın Yılmazer; “Kültür Müdürlüğümüzün faaliyetleri kapsamında Kırkpınar Kültür Merkezi ile Bilgi Kültür Evlerimizde gerçekleştirmiş olduğumuz kurslarla ilçemizin kültürel ve sosyal yaşantısına pozitif katkılar sağlamaktayız. Öğrencilerin yaz dönemini daha verimli geçirmeleri ve eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla açmış olduğumuz İngilizce ve matematik kurslarını tamamladık. Güz Döneminde açmış olduğumuz 14 dalda hobi, kişisel ve mesleki gelişim kursları başladı. Açılan kurslar ile vatandaşlarımız hem boş vakitlerini değerlendirecekler hem de yeni bilgi ve beceriler edinecekler. Kurslarımıza olan ilgi bizleri mutlu ediyor. Bizlerde kursiyerlerimizin çalışmalarını yerinde görerek çalışmalarına destek sunuyoruz. Kurslarımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.
Kurs imkânlarından son derece memnun olduklarını belirten kursiyerler Başkan Yılmazer’e teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Sapanca Belediyesi Yeni Kurslar Açtı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sapanca Belediyesi Yeni Kurslar Açtı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı