ŞANLIURFA HABERLERİ

Şanlıurfa'da, işçi ve biçerdöver ücretleri belirlendi

DHA
26.04.2017 - 10:51Son Güncelleme :
DHA

ŞANLIURFA, (DHA)- ŞANLIURFA’da, tarım işçi ücretleri ile biçerdöver biçim fiyatları belirlendi. İşçilere günlük 40 lira ödeme yapılması kararlaştırılırken, elçilere ise işçi başına 2 lira verilecek.
Şanlıurfa Ziraat Odaları İl Koordinasyon toplantısı yapıldı. Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkan Yardımcısı Cevat Delil, Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Hikmet İpar ile İlçe Ziraat Odaları Başkanlarının katıldığı toplantıda tarım işçi ücretleri ile biçerdöver biçim fiyatları belirledi. Ziraat Odası'nın tarafından oluşturulan komisyonun aldığı kararda işçilere günlük net 40 lira, aracılara ise işçi başına günlük 2 lira ödenecek. Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Toplantısı ile alınan kararda, piyasa şartlarını göz önünde bulundurduklarını ve her hangi bir mağduriyetin olmaması için ellerinden gelen titizliği gösterdiklerini söyledi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Şanlıurfa'da, işçi ve biçerdöver ücretleri belirlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 10 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şanlıurfa'da, işçi ve biçerdöver ücretleri belirlendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı