ANKARA HABERLERİ

SAGİYAD KOBİ’lere TTK’yı anlatacak

Hürriyet Haber
20.09.2012 - 02:04Son Güncelleme :

Sanayici Girişimci ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (SAGİYAD), girişimci KOBİ’ler için yeni TTK ile ilgili bilgilendirme toplantılarına başlayacaklarını duyurdu.

SAGİYAD KOBİ’lere TTK’yı anlatacak
Hürriyet Haber

SAGİYAD Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Özdemiroğlu, yeni Türk Ticaret Kanunu’nun KOBİ’ler için önemli fırsatlar sunduğunu belirterek, “Yeni TTK ile ilgili bilgi kirliliği yaşanıyor. Kurumsallaşmak isteyen KOBİ’ler bu değişiklikleri fırsat olarak görmeli. Bu fırsatlar doğru değerlendirebilirse KOBİ’ler rekabet güçlerini ve sürdürülebilirliklerini artırabilecek” dedi. Yeni TTK’nın iş hayatına adaptasyon sürecini hızlandıracağını ifade eden Özdemiroğlu, KOBİ’leri bilgilendirme çalışmalarına yakın zamanda başlayacaklarını kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde SAGİYAD KOBİ’lere TTK’yı anlatacak haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı