YOZGAT HABERLERİ

Roma Hamamı Bursa’da tanıtıldı

DHA
28.03.2016 - 09:38Son Güncelleme :
DHA

Harun GÖKÇEOĞLU/YOZGAT, (DHA)- BURSA İl Dernekleri Federasyonu tarafından 32 kentin il derneklerinin katılımıyla organize edilen, ‘Bursa 2. Anadolu Günleri’ kapsamında Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde bulunan Roma Hamamı kalıntılarının da tanıtımı yapıldı.

Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun da katılıp, destek verdiği etkinliğe yurdun farklı yörelerinden katılımlar oldu. 39 ilin kültürünü, örfünü, adetini, müziğini ve tatlarını görme fırsatının bulunduğu etkinlikte Tarihi Roma Hamamı kalıntılarıyla ilgili tanıtım afişleri ve broşürleri ilgi gördü. Sarıkaya Kaymakamlığı stantını da ziyaret eden Bursa Valisi Münir Karaoğlu’na, Kaymakam Yasin Özcan tarafından ‘Tarihi Roma Hamamı’ minyatürü hediye edildi.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden Roma Hamamı Bursa’da tanıtıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 09 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Roma Hamamı Bursa’da tanıtıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı