Gündem Haberleri

  Reuters AK Parti'li vekilin sözlerini dünyaya duyurdu

  Hürriyet Haber
  28.10.2015 - 16:19 | Son Güncelleme:

  AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal’ın 1 Kasım seçimlerinden sonra bazı medya kuruluşlarından hesap sorulacağını söylemesini Reuters dünyaya duyurdu.

  Ünal dün katıldığı bir canlı yayında, “Çok rahat bir ortamda değiliz, ama 1 Kasım’dan sonra bunların tamamının hesabı sorulacak diye bekliyoruz. En azından ben bir milletvekili olarak bunun takipçisi olacağım" demişti.

  Aydın Ünal: 1 Kasımdan sonra bunlardan hesap sorulacakAydın Ünal: 1 Kasım'dan sonra bunlardan hesap sorulacak

  ”1 KASIM SEÇİMLERİNİN ADİLLİĞİNİ SARSIYOR”

  Reuters Ünal'ın da sözlerine yer verdiği haberinde, Freedom House’tan Robert Herman’dan görüş aldı. Herman, “Koza İpek grubuna yapılan operasyon 1 Kasım seçimlerinin adilliğini sarsıyor” açıklamasında bulundu.

  AYDIN ÜNAL NE DEMİŞTİ?:

  Biraz da korkuları bundan kaynaklanıyor 1 Kasım’a giderken. 1 Kasım’dan sonra bunlara mutlaka ve mutlaka hesap sorulacak. Ak Parti’nin tek başına iktidar... Bunların hepsi suçtur. Nefret suçu, ayrımcılık suçu var. . Sözcü Gazetesi her gün hakaret ediyor. Siz bir şey söyleseniz, savunsanız kendinizi ’basına müdahale ediliyor’ deniliyor, dünyaya bu söyleniyor. Çok rahat bir ortamda değiliz, ama 1 Kasım’dan sonra bunların tamamının hesabı sorulacak diye bekliyoruz. En azından ben bir milletvekili olarak bunun takipçisi olacağım bunun sözünü verdim.

   

  Etiketler:

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı