MALATYA HABERLERİ

Polat, MASKİ'de brifing aldı

DHA
10.05.2018 - 15:12Son Güncelleme :
DHA

Taha AYHAN/MALATYA, (DHA)- MALATYA'da Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat MASKİ Genel Müdürlüğü'nü ziyaret ederek kent genelinde gerçekleştirilen yatırımlar hakkında brifing aldı. 
Yapılan çalışmalarla ilgili Başkan Polat'a brifing veren Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir, MASKİ Genel Müdürlüğü olarak 4 yılda gerçekleştirdikleri çalışmaları bir sunumla özetlemeye çalışacaklarını söyledi. Başkan Polat'ta Türkiye'de örnek kurum olan su ve kanalizasyon idareleri MASKİ'yi ziyaret ettiğini hatırlatarak, "Kıymetli Genel Müdürümüz, Yönetim Kurulu arkadaşlarımız, Genel Müdür Yardımcılarımız ve Daire Başkanlarımızla değerlendirme toplantısı yapacağız. Göreve başladığım günden itibaren arkadaşlarımızdan brifing alıyorum. 10 gün içerisinde bütün brifingleri inşallah tamamlamış olacağız. Daha sonraki süreçte yapımızı güçlendirerek yolumuza devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyemiz ana kademesiyle, MASKİ'mizle, şirketlerimizle çok büyük bir aile. Bu aileyle 13 ilçemizin tamamına Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet üretmekteyiz. Su ve Kanalizasyon kurumumuz MASKİ kanalıyla da 13 ilçemizde altyapı çalışmaları yapmaktayız. İçme suyu olmayan yerlere içme suyu şebekesi, kanalizasyon şebekesi olmayan yerlere kanalizasyon şebekesi inşa ediyor. Merkez ilçelerimiz Battalgazi ve Yeşilyurt içinde uzun yıllar önce inşa edilmiş ve kullanım ömrünü yitirmiş şebekelerin yenilenmesi için çalışmalar yapmaktayız. Bu noktada MASKİ Genel Müdürümüzü, Yönetim Kurulu üyelerini, Genel Müdür Yardımcılarını, Daire Başkanlarını ve MASKİ'nin bütün çalışanlarını tebrik ediyorum. Biz Malatya'nın emrindeyiz, hizmetindeyiz. İnşallah Doğu'nun İncisi Malatya'yı çok daha ileri noktalara taşıyacağız" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Malatya haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Malatya haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Polat, MASKİ'de brifing aldı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı