BİTLİS HABERLERİ

Peker’den ASKON Ve Bikap’a Ziyaret

IHA
27.10.2015 - 10:22Son Güncelleme :

AK PARTİ ADAYI ZEKİ PEKER, ASKON YÖNETİCİLERİNİ ZİYARET ETTİ

IHA

AK Parti Bitlis Milletvekili Adayı M. Zeki Peker, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Bitlis Şubesi ile Bitlis Kardeşlik ve Adalet Platformu’nu (BİKAP) ziyaret etti.
ASKON’un Tatvan’daki Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Bitlis Şubesi’ni ziyaret eden Peker, yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek çalışmalarını anlattı.
ASKON ziyaretinin ardından düzenlenen bir program kapsamında BİKAP yönetimiyle bir araya gelen Peker, Bitlis halkının sorun ve sıkıntılarını anlatıp, sıkıntıların aşılabilmesi için gerekli olan konulara değindi. Bitlis’e güzel bir gelecek sağlayabilmek amacıyla aralıksız olarak çalıştıklarını belirten Peker, Bitlis ve Bitlis halkına hizmet amacıyla yola çıktıklarını, Bitlisli kardeşlerinin sorunlarıyla birebir ilgilenmek için aday olduklarını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Peker’den ASKON Ve Bikap’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Peker’den ASKON Ve Bikap’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı