İZMİR HABERLERİ

Pazar mesaisine keyifli mola

DHA
28.03.2016 - 12:05Son Güncelleme :
DHA

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, pazar günü de mesaiye devam ederken, kendisiyle tanışmak isteyen 7 yaşındaki Sude Sönmez'e de randevu verdi.
Pazar günü makamında meslek odaları, kurum ve kuruluşların temsilcileriyle görüşmeler yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, başkanlığı arayarak kendisiyle tanışmak isteyen 7 yaşındaki Sude Sönmez'e de randevu verdi. Annesi Figen Sönmez ile birlikte Başkanlık makamına gelen Sude Sönmez, Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını gazete ve dergilerden takip ettiğini ve kendisiyle tanışmayı çok istediğini söyledi. Başkanı karşısında görünce heyecanlanan Sude, Üçkuyular'dan metroyla geldiğini ve çok beğendiğini söyledi. Başkan Kocaoğlu ise minik hayranına “yakında tramvaya da bineceksin" dedi. Büyüyünce fizik tedavi uzmanı olmak isteyen Sude'yi hediyeler vererek uğurlayan Başkan Kocaoğlu, yoğun geçen Pazar programına keyifli bir mola da vermiş oldu.
İZMİR (DHA)
foto

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Pazar mesaisine keyifli mola hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 12 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pazar mesaisine keyifli mola haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı