ZONGULDAK HABERLERİ

Öztürk’ten 23 Nisan Sergisi

IHA
20.04.2015 - 13:18Son Güncelleme :

ZONGULDAK BEÜ BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER KOORDİNATÖR YARDIMCISI VE ZONGULDAK FOTOĞRAF DERNEĞİ BAŞKANI OKUTMANI İBRAHİM KEREM ÖZTÜRK'ÜN 23 NİSAN HAFTASI DOLAYSISIYLA HAZIRLADIĞI "ANADOLU'NUN ÇOCUKLARI" FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI.

IHA

Zonguldak BEÜ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatör Yardımcısı ve Zonguldak Fotoğraf Derneği Başkanı Okutmanı İbrahim Kerem Öztürk’ün 23 Nisan haftası dolaysısıyla hazırladığı "Anadolu’nun Çocukları" fotoğraf sergisi açıldı.
İbrahim Kerem Öztürk’ün 23 Nisan haftası dolaysısıyla hazırladığı "Anadolu’nun Çocukları" fotoğraf sergisi düzenlenen törenle açıldı. Farabi Kampüsü Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesinde açılışı gerçekleştirilen sergiye BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Rektör yardımcıları, dekanlar ve öğrenciler katıldı. Serginin açılışını BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, zamanda Zonguldak Fotoğraf Derneği Başkanı Okutmanı İbrahim Kerem Öztürk yaptı. Sergi açılışının ardından İbrahim Kerem Öztürk, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer ile birlikte sergiyi gezerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 7 Yıllık bir proje olan ve 12 farklı ilden çekilen çocuk kareleri yaşamdan kesitler sunuyor.
Açılan sergi hakkında bilgiler veren BEÜ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatör Yardımcısı ve Zonguldak Fotoğraf Derneği Başkanı Okutmanı İbrahim Kerem Öztürk, “Bu gördüğünüz sergi 7 yıllık bir çalışmanın ürünü daha önce çeşitle yerlerde yer alan bir sergi okulumuzda da olmasını istedim sağ olsun hocalarımız destek verdiler. 12 farklı ilden çocuk kareleri var. Onların yaşamından kesitler sunuyorum. Serginin devamı gelecek il sayımız ve gidip görülmesi gereken yerler fazla" şeklinde konuştu.
BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer yaptığı bu güzel çalışmalardan dolayı İbrahim Kerem Öztürk’e teşekkür ederek sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bizde projeyi genişletiyoruz. Bu projeyi 81 ile yayacağız. BEÜ olarak bu projeyi destekleyeceğiz. İbrahim Kerem Öztürk inşallah 81 ilde çocukların mutlu ve huzurlu görüntülerini tüm Türkiye ve kamuoyuyla paylaşacak ben kendilerine Uzun yıllardır biriktirdiği Türkiye’mizin çocuklarını üniversitemizle paylaştığı için çok teşekkür ediyorum.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Öztürk’ten 23 Nisan Sergisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Nisan 2015 tarihinde saat 13 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öztürk’ten 23 Nisan Sergisi haberi güncellenecektir.

ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ

16 Ekim 2019, Çarşamba
 • İmsak
  05:33
 • Güneş
  06:58
 • Öğle
  12:44
 • İkindi
  15:47
 • Akşam
  18:19
 • Yatsı
  19:39
Sayfa Başı