İZMİR HABERLERİ

Oyuncaklı sabunlarla hijyeni anlattılar

DHA
27.04.2017 - 11:37Son Güncelleme :
DHA

ÇİĞLİ, İzmir ve Karşıyaka Rotaract Kulüpleri, Karşıyaka Suzan Divrik Mesleki Anadolu Lisesi bünyesinde yer alan anaokulunda öğrenim gören 2- 6 yaş arasındaki çocuklara hijyen eğitimi vermek için harekete geçti.

Kulüp üyeleri, kendilerinin iki hafta boyunca hazırlamış oldukları oyuncaklı sabunları anaokulu öğrencilerine dağıttı. Dağıtım yapılırken, çocuklara hijyeni aşılamak amacıyla hazırlamış oldukları 'Hijyen adam' isimli kahramanın hikayesini anlatarak çocuklara hijyenin hastalıklardan korunmak için gerekliliğini ve önemini anlattı. Projeye katılan üyeler, projenin her aşamasında çok büyük keyif aldıklarını ve bu projeyi gelecek dönemlerde de gerçekleştireceklerini belirterek, gelişme çağındaki çocuklara keyif alacakları yöntemlerle hijyen ve kişisel temizlik eğitimlerine devam edeceklerini ifade etti.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Oyuncaklı sabunlarla hijyeni anlattılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 11 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Oyuncaklı sabunlarla hijyeni anlattılar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı