OSMANİYE HABERLERİ

Osmaniye’de toplantı ve gösteri alanları belirlendi

AA / Ümit Kahrıman
24.02.2016 - 17:22Son Güncelleme :
Osmaniye’de toplantı ve gösteri alanları belirlendi
AA / Ümit Kahrıman

OSMANİYE (AA) - Osmaniye’de toplantı ve gösteri yürüyüşleri yapılacak alanlar ile afiş ve pankart asılacak yerler belirlendi.

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Baz, Ahmet Cevdet Paşa salonundaki toplantıda, gösteri ve yürüyüş alanları ile ilgili sunum yaptı. Belirlenen alanları kroki üzerinde anlatan Baz, 2016 yılın içinde miting, toplanma, alternatif toplanma alanı, yürüyüş güzergahı, dağılma yönleri hakkında bilgi verdi.

Baz, kentte afiş ve pankart asılacak yerlerin, Belediye Başkanlığının ilan ve reklam panoları, bilboardlar ve dijital reklam panoları, ışıklı reklam panoları olarak belirlendiğini kaydetti.

Toplantıya, Vali Kerem Al, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Baro Başkanı Dilem Aksoy, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Teke, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri katıldı.


Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Osmaniye haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Osmaniye ilinden Osmaniye’de toplantı ve gösteri alanları belirlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 17 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Osmaniye’de toplantı ve gösteri alanları belirlendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı