MERSİN HABERLERİ

Ortaokul öğrencilerine kariyer şenliği

DHA
29.04.2017 - 13:23Son Güncelleme :
DHA

MERSİN Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yenişehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi işbirliği ile ortaokul öğrencilere yönelik kariyer şenliği yapıldı.
Kongre ve Sergi Sarayı’ndaki etkinlikte, öğrencilere ildeki liseler tanıtıldı. Yenişehir ve Mezitli ilçelerinden gelen ortaokul öğrencilerinin katıldığı kariyer şenliğinde konferanslar, paneller, mini konserler ve halk oyunları ekibinin gösterileri yer aldı. Öğrenci koçu, yazar ve danışman, kişisel gelişim ve eğitim uzmanı İlhan Ürkmez ‘Başarı İçin Hedef Belirleme’ konulu konferans verdi. Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ile Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuarı mini konser verdi.
Kariyer şenliği boyunca Kongre ve Sergi Sarayı’nın bahçesinde Mersin’deki Fen Liseleri, Anadolu Liseleri, Meslek ve Sosyal Bilimler liselerinin tanıtım stantları kuruldu.

MERSİN, (DHA)
FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Ortaokul öğrencilerine kariyer şenliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 13 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ortaokul öğrencilerine kariyer şenliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı