ERZURUM HABERLERİ

Orhan Deligöz: “Geleceğiniz İçin AK Parti’ye Oy Verin”

IHA
31.10.2015 - 14:29Son Güncelleme :

DELİGÖZ HORASAN'DA

IHA

AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Orhan Deligöz, seçim çalışmalarına Erzurum Horasan ilçesinde devam etti.
AK Parti Horasan İlçe Teşkilatını ziyaret eden Orhan Deligöz, partililerle sohbet etti, istek ve temennileri dinledi. Partililere konuşan Deligöz, "Hınıs’ta dağ köylerini ziyaret ettim PKK’nın kamp kurduğu milleti yargıladığı yerlere gittim, elimizi kolumuzu sallayarak seçim arabamızla oralara rahat gidebiliyorsam hiç bir güvenlik sorununun olmadığı bu seçim silahların gölgesinde olmayacak. Seçim bildirgemiz her kesime yönelik, Kurtuluş savaşında Arapları kandırdıkları gibi Kürtleri de kandırıyorlar, inşallah 6’da 6 yapacağız gece gündüz demeden çalışıyoruz. İnşallah sizlerin desteği ve dualarıyla HDP’nin vekil çıkarmasını engellemiş olacağız. AK Parti şimdiye kadar ayrım yapmadı yapanlar bellidir. Ben rençperim çiftçinin derdini biliyorum seçildiğim takdirde sizlerin yanında olacağım” dedi
İlçe esnafı ile görüşen Deligöz, esnafın istek ve temennilerini dinledi, AK Parti’nin seçim beyannamesini anlatıp destek ve dualarını istedi.
Horasan ziyaretini tamamlayarak Erzurum merkeze geçen Deligöz, Kongre caddesi esnafını ziyaret ederek, AK Parti Seçim bildirgesinde yer alan esnafa yönelik vaatleri sıraladı.
Deligöz "Esnafa 30 bin lira faizsiz kredi desteği. Emek yoğun sektörlerde, sembolik bir kira bedeliyle, Anahtar teslimi karşılıksız fabrika binası yapılacak. Yemde ve gübrede KDV kaldırılacak. Genç çiftçilere, proje karşılığı 30 bin lira karşılıksız hibe. Sera modernizasyonu için faizsiz kredi. Seralara elektrikte, ticarethane yerine sulama suyu fiyatı uygulanacak" diye konuştu
Vatandaşlarla kahvehanede bir araya gelen Deligöz MHP’li vatandaşlardan ülkenin geleceği için oy istediklerini söyledi. MHP liderini eleştiren Deligöz, “MHP tabanı her şeyin farkında inşallah onlar bize omuz verecek ve ülkeyi sokmak istedikleri bu karışık durumdan hepimiz güçlü bir şekilde çıkacağız birlik ve beraberliğimizi kimse bozamayacak” diyerek gezisini tamamladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Orhan Deligöz: “Geleceğiniz İçin AK Parti’ye Oy Verin” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 14 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Orhan Deligöz: “Geleceğiniz İçin AK Parti’ye Oy Verin” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı