ORDU HABERLERİ

Orduspor'daki mali kriz

AA / Hayati Akçay
26.02.2016 - 14:45Son Güncelleme :

- Genel koordinatör Yamakoğlu: "Maalesef izne ayrılan oyuncularımız, alacaklarının ödenmemesinden dolayı Ordu'ya dönmemişti. Bu sorunu aşmak için çalışıyoruz"

AA / Hayati Akçay

ORDU (AA) - Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Orduspor'un genel koordinatörü Oktay Yamakoğlu, "Maalesef izne ayrılan oyuncularımız, alacaklarının ödenmemesinden dolayı Ordu'ya dönmemişti. Bu sorunu aşmak için çalışıyoruz" dedi.

Yamakoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her kulübün yaşayabileceği mali krizi Orduspor'un da yaşadığını belirterek, şöyle devam etti:

"Maalesef izne ayrılan oyuncularımız, alacaklarının ödenmemesinden dolayı Ordu'ya dönmemişti. Bu sorunu aşmak için çalışıyoruz. Başkanımız Yaşar Pamuk ve yönetim kurulu üyelerinin yoğun gayretleriyle bazı oyunculara ödeme yapıldı. Bazı oyuncularımızın ise ikna edilerek Ordu'ya gelmeleri sağlandı. Bu oyunculara da ödemeleri Ordu'da yapılacak."

Oyuncuların tamamının gün içinde Ordu'da olmasını beklediklerini ifade eden Yamakoğlu, "Sezon sonuna kadar bir daha böyle bir sorun yaşanmamasını temenni ediyoruz. Orduspor büyük bir camia, her türlü sorunun üstesinden gelebilir yeter ki birlik ve beraberlik içinde olsun" diye konuştu.

Yamakoğlu, takımın pazar günü sahasında Abdullah Gül Üniversitesi ile karşılaşacağını anımsatarak, "Taraftarımızı bu zor günümüzde yanımızda görmek istiyoruz. Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Gün, Orduspor için mücadele günüdür" ifadesini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden Orduspor'daki mali kriz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 14 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Orduspor'daki mali kriz haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı