YOZGAT HABERLERİ

ORAN 2016 mali destek programı tanıtım toplantısı

AA / Şahin Özmen
26.02.2016 - 13:26Son Güncelleme :
AA / Şahin Özmen

YOZGAT (AA) - Kayseri, Sivas ve Yozgat illerini kapsayan Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nın (ORAN) 2016 yılı Mali Destek Programının tanıtım çalışmalarına Sorgun’da başlandı.

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan toplantıya Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birimi Başkanı Mehmet Okur, Tanıtım İletişim ve İş Geliştirme Birim Başkanı Fazıl Güler, Yozgat Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Timur Yıldız ve uzman Yasin Zicin, kamu kurum kuruluşları idare amirleri ve iş adamları katıldı.

Sorgun TSO Başkanı Üzeyir Arslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Sorgun TSO’nun ev sahipliğinde düzenlenen bu tanıtım toplantısının, TR72 bölgesi olan Kayseri, Sivas ve Yozgat bölgesinde ilk olarak Sorgun’da yapıldığını ve iş dünyasına hayırlı olmasını dilediğini söyledi.

Toplantıda, 2016 Yılı Mali Destek Programı kapsamında, kentsel ve sosyal altyapının iyileştirilmesi, mikro işletmeler, gelişen sanayi, turizmi geliştirme mali destek programları hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden ORAN 2016 mali destek programı tanıtım toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 13 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ORAN 2016 mali destek programı tanıtım toplantısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı