Gündem Haberleri, Son Dakika, Haberler

GÜNDEM

  Okul müdürü veliye tecavüz etti iddiası

  11 Nisan 2012 - 09:08Son Güncelleme : 11 Nisan 2012 - 09:12

  İstanbul Avcılar'da açık kimliğini belirtmeyen N.T. adlı kadın veli, geçtiğimiz günlerde eşzamanlı olarak Başbakanlık, Milli Eğitim Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Avcılar Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim-Sen'e gönderdiği dilekçeyle bir okul müdürünün tecavüzüne uğradığını iddia etti.

  Akşam Gazetesi'nden Mete Yılmaz'ın haberine göre N.T., dilekçesinde çocuğunu kaydettirmek için Avcılar bir ilköğretim okuluna gittiğini, ancak Müdür İ.U.'nun çeşitli bahanelerle kaydı bir türlü yapmadığını iddia etti. Son olarak müdürün 'Benimle gel' diyerek kendisini bilgisayar sınıfına götürdüğünü, kapıyı arkadan kilitledikten sonra, tehditle oral seks yaptırdığını öne süren N.T., yaşadıklarını eşi dahil kimseye söyleyemediğini, psikolojisinin bozulduğunu ifade etti.

   

  İSİMSİZ DİLEKÇEYE RET

   

  Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'in televizyondaki bir konuşmasından cesaret alarak şikayetçi olmaya karar verdiğini anlatan N.T., daha önce kimliğinin ortaya çıkmaması için bir arkadaşı aracılığıyla Avcılar Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gönderdiği dilekçenin 'Sizin başka işiniz yok mu?' denilerek işleme konulmadığını söyledi.

   

  N.T., diğer kurumlara gönderdiği dilekçeden farklı olarak,Milli Eğitim Bakanlığı'na, tecavüzden sonra cep telefonuyla müdüre belli etmeden çektiği üç kare çıplak fotoğrafı ve üzerindeki spermleri sildiği peçeteyi de delil olarak ekledi. Fotoğrafın, dolaplardan da anlaşılabileceği üzere, okulun bilgisayar laboratuvarında çekildiğini ileri süren N.T, spermli peçetenin de Adli Tıp Kurumu'na gönderilip okul müdürüne ait olduğunun belirlenebileceğini kaydetti.

   

  EMEKLİYE AYRILDI

   

  N.T.'nin dilekçesinin ardından İstanbul İl Milli Eğitim ve Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri soruşturma başlattı, Bakanlık da okula müfettişlerini gönderdi. Soruşturmaya el koyan Bakanlık müfettişleri suçlanan müdürün ifadesine başvurdu. Soruşturma devam ederken, Okul Müdürü İ.U. birkaç günlük iznin ardından emekliye ayrıldı.

   

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 43 Yorum }
  • nadir yaz 11.4.2012 12:25:32
   Bu konularda tecrübemiz yok, ancak kadının "kuzu kuzu" müdürün peşinden gitmesi mantıklı değil! Gizli fotoğrafı nasıl çekmiş? İstenen, pazarlık konusu olan bir şey olmalı! Arzu edilen sonuç alınamayınca "tuzak ilişki mi" hazırlanmış? "Kadın" denildi mi duracaksın! Şerlerinden Allah'a sığınırım!
  • faruk faruk 11.4.2012 11:49:42
   tecavüz deseniz anlarımda oral sex silah zoruyla olur anca birde fırsattan istifade resim bile çekmiş bu nasıl tecavüz ilginç bence kadın birşeyleri saklıyor.
  • kerem kadir 11.4.2012 11:45:39
   böyle bir adama emeklilik de ne? herif ceza almadan emekli olsun diye el birliği ile hemen hoop... kim bilir kaç tane sapık var böyle... kadıncağız ve benzerlerinede şunu demek lazım, çoçuğun geleceği mutluluğu ile bağlantılı. şu okul bu okul diye evdeki huzur bozulursa istersen boğaziçine gönder...
  • A.Ramazan GÜNGÖR 11.4.2012 11:44:02
   Adli Tıp Kurumu,Tecavüze uğrayan Emine B.'nin % 36 zeka özürlü olduğunu tespit ederken,cinsel saldırıya uğradığında bağırmadığını gerekçe göstererek "Kendisini savunabilirdi,rıza var" diye rapor düzenledi.(Kaynak:Sabah)Böyle bir ülkede en güzeli Susmak diye düşünenlerdenim.
  • erdogan karan 11.4.2012 11:37:37
   BUNUN OKULLA BE ALAKASI VAR ANLAMADIMKİ.İLLAHA MİLLİ EĞİTİMEMİ ÇAMUR ATACAKSIN.İKİ KİŞİ ARASINDAKİ ALIŞVERİŞ BU....ADAM EMEKLİDE OLMUŞ DAHA NE OKUL MÜDÜRÜ FİLAN.
  • ali armagan 11.4.2012 11:36:30
   ÜZÜLMEZ DIYE BIR SAHISTA VARDI KÜCÜK YASTA KIZ COCUGUNA TECAVÜZDEN SERBEST BIRAKTI TÜRK MAHKEMELERI BUNUDA UYUTUP UNUTTURURLAR MERAK ETMEYIN ZIRA TÜM ÜLKE VE MEKANIZMASI HÜKÜMETIN YANLILARIYLA DOLDURULDU GÖRECEKSINIZ HIC BIRSEY OLMAYACAK.............
  Sayfa Başı
  HaberlerAfrikaDünya turuMezopotamyaGaziantepAğvasapancakandıra