ZONGULDAK HABERLERİ

Okul Müdürü Öğrencilerinin Başarısı İçin Çalışıyor

IHA
26.10.2015 - 16:18Son Güncelleme :

ÖĞRENCİLERİN BAŞARISI İÇİN ÇALIŞIYOR

IHA

Alaplı Kılçak Köyü Ortaokul Müdür Süleyman Bayraktar, öğrencilerin eğitimdeki başarı oranlarını yükseltmek için evlerde veli ziyaretine başladı.
Okul Müdürü Süleyman Bayraktar, okulun öğretmenleri ile birlikte öğrencilerin evlerine giderek, öğrenci velileri ile görüşme yaptıklarını belirtti. Öğrenci başarısının artırılmasında öğretmen, veli işbirliğinin çok önemli olduğunu anlatan Bayraktar, “Bu yıl özellikle TEOG sınavına girecek olan öğrencilerimizin evlerinden başlamak üzere bir plan dahilinde çalışma başlattık. Çalışmalara taşımalı servisle Onurlu köyünden gelen öğrencilerimizin velilerini ziyaret ederek başladık. Önümüzdeki günlerde de diğer köylere ziyaretlere devam edeceğiz. Evlere yaptığımız veli ziyaretleri ile ailelerini, öğrencilerimizi daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz. Onların evlerdeki çalışma ortamlarını takip ediyoruz. Ayrıca TEOG sistemi hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Öğrenci başarısının artırılmasında öğretmen, veli işbirliğinin önemini anlatıyoruz. Velilerimize okulumuzdan, öğretmenlerimizden istekleri olup olmadığını soruyoruz. gittiğimiz evlerde, öğrenciler ve velileri öğretmenlerini karşılarında görünce çok mutlu oluyorlar. Buda bizi çok mutlu ediyor. Ayrıca bu ziyaretler öğrencini okuldaki performansını da arttırıyor” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Okul Müdürü Öğrencilerinin Başarısı İçin Çalışıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okul Müdürü Öğrencilerinin Başarısı İçin Çalışıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı