ERZURUM HABERLERİ

Öğrencilere İzcilik Eğitimi

IHA
27.10.2015 - 17:09Son Güncelleme :

İZCİLİK EĞİTİMİ

IHA

Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen "Mavi Kartaneleri Projesi, kapsamında öğrencilere izcilik eğitimi verildi.
Mavi Kartaneleri Projesi’nin Erzurum TDP Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan üçüncü ÇOGEP projesi olduğu belirtilirken projenin ilk etabında 18 okul belirlenerek çalışmalara başlanıldı. Sosyo-ekonomik bakımdan düşük olan yerleşim bölgelerinde yer alan okullara öncelik verilen proje kapsamında öğrencilerin seçimi, proje takviminin hazırlanması ve proje aktivitelerinin belirlenmesi amacıyla okul yöneticileri ve rehber öğretmenler ile düzenlen toplantılar sonucunda süreç şekillendirildi. Belirlenen öğrencilere Erzurum İzcilik İl Temsilciliği tarafından izcilik eğitim verildi.
Erzurum İzcilik İl Temsilcisi Özcar Işık, öğrencilere kamp, çadır kurma, izcilik marşı gibi konularda eğitim verdiklerini belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Öğrencilere İzcilik Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 17 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Öğrencilere İzcilik Eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı