İSTANBUL HABERLERİ

Numan Kurtulmuş : Askerlerimizin güvenliğini koruyacak tedbirler alınıyor

DHA
27.03.2016 - 10:03Son Güncelleme :
DHA

 

 

 

 İbrahim AKTÜRK - Soner HASIRCIOĞLU / İSTANBUL, (DHA) BAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bizim oradaki varlığımız Başika kampıyla ilgili olan bir varlıktır. Biz oradaki varlığımızı askerimizin oradaki emniyetini her bakımdan teminat altına alabilecek bir güce sahibiz" dedi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Esenler Belediyesi'nin Süleymaniye Camii'nde sabah namazı sonrası organize ettiği şehitler için okunan dua etkinliğine katıldı. Kurtulmuş, cami çıkışında gazetecilerin gündeme ilişkin bir sorusunu yanıtladı. Kurtulmuş, "Bizim oradaki varlığımız Başika kampıyla ilgili olan bir varlıktır. Biz oradaki varlığımızı askerimizin oradaki emniyetini her bakımdan teminat altına alabilecek bir güce sahibiz. Dolayısıyla oradaki Türk Silahlı Kuvvetleri'nin unsurlarını, Musul ulusal birliğini yetiştirmek üzere orada olan askerlerimizin güvenliğini koruyacak tedbirler alınıyor" dedi.

(FOTOĞRAF)

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Numan Kurtulmuş : Askerlerimizin güvenliğini koruyacak tedbirler alınıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2016 tarihinde saat 10 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Numan Kurtulmuş : Askerlerimizin güvenliğini koruyacak tedbirler alınıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı