ANTALYA HABERLERİ

Nişanlısına kızdı, nikah gününü 29 Şubat'a aldı

AA / Gülsem Adam
29.02.2016 - 17:04Son Güncelleme :

- Sevgililer Günü'nde nişanlısının herhangi bir kutlama yapmamasına kızan Şerife Albayrak, "kolay unutulmasın" diye nikah için 29 Şubat'a tarih aldı- Gelin Şerife Albayrak:"Gelecek yıllarda da bu özel günlerden nefret etmemek için nikah tarihini bugüne aldım. İlk defa 14 Şubat'ta bir sevgilim var diye özel olarak kutlamak istedim ama baktım hiçbir kutlama yapılmadı"- Damat Çetinel: ''14 Şubat bana özel olmadığı için kutlamadım"

Nişanlısına kızdı, nikah gününü 29 Şubata aldı
AA / Gülsem Adam

ANTALYA (AA) - Antalya'da yaşayan Şerife Albayrak, 14 Şubat Sevgililer Gününü kutlamayan nişanlısına kızarak nikah gününü 29 Şubat'a aldı.

Şerife Albayrak ile Emin Çetinel, takvim yapraklarında 4 yılda bir görülen 29 Şubat'ta, Muratpaşa Belediyesi evlendirme dairesinde düzenlenen törenle dünyaevine girdi.

Tören öncesi AA muhabirine açıklama yapan gelin Şerife Albayrak, nikah günlerinin bugüne denk gelmesini özellikle kendisinin tercih ettiğini anlattı. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde hayal kırıklığına uğradığını dile getiren Albayrak, "Gelecek yıllarda da bu özel günlerden nefret etmemek için nikah tarihini bugüne aldım. İlk defa 14 Şubat'ta bir sevgilim var diye özel olarak kutlamak istedim ama baktım hiçbir kutlama yapılmadı. Ben de önümüzdeki yıllarda da üzülmeyeyim diye, nikah tarihimizi 29 Şubat'a aldım" dedi.

Bütün tarihlerin bir şekilde unutulduğunu belirten Albayrak, buna karşılık 29 Şubat'ın kolay unutulmayacağını, 4 yılda bir geleceği için kendileri için özel bir gün olduğunu kaydetti.

Damat Emin Çetinel ise 14 Şubat Sevgililer Günü ve yılbaşını özel günler olarak kutlama taraftarı olmadığını belirterek, "Bugünler benim için çok özel günler değil ama evlilik yıl dönümü bana özel bir şey. Bugünleri kutlarım ama 14 Şubat bana özel olmadığı için kutlamadım. Eşim de nikah günü olarak 29 Şubat'ı seçti" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Nişanlısına kızdı, nikah gününü 29 Şubat'a aldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 17 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nişanlısına kızdı, nikah gününü 29 Şubat'a aldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı