NİĞDE HABERLERİ

Niğde kitap fuarı 28 Nisan'da

DHA
25.04.2017 - 16:48Son Güncelleme :
DHA

NİĞDE Belediyesi'nin bu yıl 2'nci kez düzenlediği kitap fuarı 28 Nisan'da açılacak. Ömer Halisdemir Meydanı'nda açılacak fuar 7 Mayıs'a kadar 165 yayınevi ve 120 yazarı ağırlayacak.
Fuarda imza ve söyleşi günlerinin yanısıra ünlü yazarların vereceği konferanslar da yer alacak. Yavuz Bahadıroğlu, Mete Yarar, Pelin Çift, Oktay Tiryakioğlu, Kahraman Tazeoğlu, Talha Uğurluel gibi ünlü yazarlar Niğdeli okurlarıyla buluşacak. Etkinlik kapsamında 19 söyleşi, 2 konferans ve Ömer Halisdemir Meydanı'nda 'Hep Birlikte Kitap Okuyoruz' etkinliği düzenlenecek.
Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, geçtiğimiz yıl ilkini düzenledikleri kitap fuarına beklenenin üzerinde ilgi gösterildiğini belirterek, "Niğde Belediyesi olarak bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak için bu yıl düzenleyeceğimiz Kitap Fuarını yüzde 50 oranında genişlettik. Hem yayınevi sayısı hem fuara katılacak yazar sayısı hem de stant sayısında artış oldu" dedi.
Fuarın açılışı 28 Nisan saat 14.30'da yapılacak.

Adnan ÇELEBİ/NİĞDE,(DHA)

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Niğde haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Niğde ilinden Niğde kitap fuarı 28 Nisan'da hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 16 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Niğde kitap fuarı 28 Nisan'da haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı