NEVŞEHİR HABERLERİ

Nevşehir Spor Yeni Teknik Direktör İle Anlaştı

IHA
29.10.2015 - 11:24Son Güncelleme :

BÖLGESEL AMATÖR LİG 6. GRUPTA MÜCADELE EDEN NEVŞEHİR SPOR'DA TEKNİK DİREKTÖRLÜK GÖREVİNE YAHYA ÜNAL GETİRİLDİ

IHA

Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta mücadele eden Nevşehir Spor Bülent Topuzoğlu’nun Teknik Direktörlük istifasının ardından yeni hocası ile anlaştı.
Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta mücadele eden Nevşehir Spor geçtiğimiz gün Teknik Direktörlük görevinden istifa eden Bülent Topuzoğlu’ndan sonra teknik direktör arayışlarını girmişti. Nevşehir Spor Yönetimi kısa sürede yaptığı çalışmalar sonrasında Nevşehir spor’da bir dönem futbolculuk yapmış olan Yahya Ünal’ı Teknik Direktörlük görevine getirdi. Kulüp Başkanı Necmi Cantekin yaptığı açıklamada, ‘’ Bölgesel Amatör Lig takımımız Nevşehir Spor yeni hocasıyla anlaşmıştır. Nevşehir sporumuzda bir dönem başarılı futbolu ile Nevşehirli spor severlerin kalbinde ayrı bir yer edinmiş olan Yahya Ünal kardeşimiz uzun yıllar formasını giymiş olduğu Nevşehir sporda bu kez Teknik Direktörlük görevi ile başarılara koşacaktır. Nevşehir sporumuza ve ilimize yeni hocamız hayırlı olsun’’ diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Nevşehir Spor Yeni Teknik Direktör İle Anlaştı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 11 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nevşehir Spor Yeni Teknik Direktör İle Anlaştı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı