ANKARA HABERLERİ

Necmettin Erbakan'ın vefatının 5. yılı

AA / Soner Aksakal
27.02.2016 - 16:09Son Güncelleme :
AA / Soner Aksakal

ANKARA (AA) - Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Gölbaşı Teşkilatı, vefatının 5. yılında Necmettin Erbakan için mevlit okuttu.

Gölbaşı Merkez Camisi'ndeki mevlitin ardından dernek üyelerince vatandaşa lokma ikramında bulundu.

AGD Gölbaşı Teşkilat Başkanı Salih Tutkun, Necmettin Erbakan Hoca'nın vefatının sene-i devriyesi ve aziz şehitlerin ruhuna hatim duası ve mevlit gerçekleştirdiklerini söyledi.

Saadet Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Ali Gülhan ise Erbakan'ın vefatının 5. yılı münasebetiyle hatim duası okunduğunu anlatarak, "Necmettin Erbakan, hayatının her saniyesini bu millete adamış, Allah için millete hizmet etmeye gayret etmiştir. Bugün onun sözlerinin ne kadar değerli olduğunu, bu milletin önünü açmak için ne kadar çaba sarf ettiğini görüyoruz. Rahmetle anıyoruz" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Necmettin Erbakan'ın vefatının 5. yılı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 16 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Necmettin Erbakan'ın vefatının 5. yılı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı