KIRIKKALE HABERLERİ

Necmettin Erbakan’ın vefatının 5. yılı

AA / Ahmet Kavaklı
29.02.2016 - 10:13Son Güncelleme :
AA / Ahmet Kavaklı

KIRIKKALE (AA) - Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kırıkkale Şubesince, vefatının 5. yılında Necmettin Erbakan için mevlit okutuldu.

Kırıkkale Nur Cami ve Külliyesi'ndeki mevlidin ardından dernek üyelerince vatandaşa lokma ikramında bulunuldu.

Şube Başkanı Yusuf Bayraktar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Rahmetli Erbakan hocamızın vefatının sene-i devriyesinin 5. yıl dönümü. Biz de hocamızı anmak için burada bir mevlit programı tertip ettik. Mevlit programına kadın erkek çok sayıda vatandaşımız katılım gösterdi. Hocamıza Allah'tan rahmet diliyor, tüm vatandaşlarımıza da katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Necmettin Erbakan'ın, hayatının her saniyesini bu millete adadığını dile getiren Bayraktar, Erbakan'ın Allah için millete hizmet etmeye gayret ettiğini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırıkkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırıkkale ilinden Necmettin Erbakan’ın vefatının 5. yılı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 10 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Necmettin Erbakan’ın vefatının 5. yılı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı