KONYA HABERLERİ

Mustafa Baloğlu’ndan Seyrdişehir’e Müjde

IHA
28.10.2015 - 13:49Son Güncelleme :

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ MUSTAFA BALOĞLU, SEYDİŞEHİR DEVLET HASTANESİ'NİN ALT YAPI VE ÇEVRE DÜZENLEME İŞİNİN TOKİ TARAFINDAN 28 ARALIK 2015 TARİHİNDE İHALEYE ÇIKACAĞINI SÖYLEDİ.

IHA

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Sağlık Bakanlığı tarafından Konya’nın Seydişehir ilçesine kazandırılan ve yüzde 75’lik kısmı biten 75 yataklı otel konforundaki devlet hastanesinin alt yapı ve çevre düzenleme işinin, TOKİ tarafından 28 Aralık 2015 tarihinde ihaleye çıkarılacağını söyledi.
Seydişehirlilerin daha iyi şartlarda sağlık hizmetlerinden faydalanabilmesi amacı ile TOKİ tarafından Sağlık Bakanlığı bütçesinden yapımına başlanan ve yüzde 75’lik kısmı tamamlanan 75 yataklı hastane binası inşasının çevre ve altyapı düzenleme işi için TOKİ ihaleye çıkıyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, ihalenin 28 Aralık 2015’te yapılacağını açıkladı. Baloğlu, “Hastane binamız, tek kişilik ve iki kişilik modern odalardan oluşacak ve adeta bir otel konforuna sahip olacak. Yapılacak hastane binası farklı mimarisiyle, bölgemizin modern ve Avrupa standartlarındaki hastanelerinden biri olacak” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Mustafa Baloğlu’ndan Seyrdişehir’e Müjde hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mustafa Baloğlu’ndan Seyrdişehir’e Müjde haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı