KARABÜK HABERLERİ

MÜSİAD İle Özel Medikar Hastanesi Arasında Sağlık Sözleşmesi İmzalandı

IHA
08.02.2016 - 16:13Son Güncelleme :

MÜSİAD KARABÜK ŞUBESİNDE GERÇEKLEŞEN PROTOKOLDE ÖZEL MEDİKAR HASTANESİ BAŞHEKİMİ OP.DR. ZİYA BOYACIOĞLU, MÜSİADF KARABÜK ŞUBE BAŞKANI AHMET NUR, BAŞKAN YARDIMCILARI CENGİZ ÜNAL VE REMZİ ÖZÇELİK İLE YÖNETİM KURULU ÜYESİ SEBATİ KESKİN YER ALDI.

IHA

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Şubesi, Karabük Özel MEDİKAR Hastanesi ile Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi imzaladı.
MÜSİAD Karabük Şubesinde gerçekleşen protokolde Özel MEDİKAR Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Ziya Boyacıoğlu, MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, Başkan Yardımcıları Cengiz Ünal ve Remzi Özçelik ile Yönetim Kurulu üyesi Sebati Keskin yer aldı.
MÜSİAD Üyelerinin faydalanabileceği Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi imza töreninde konuşan MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, “ Bölgemizde kurulan MEDİKAR’ın ayakta kalması ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Başta Karabük olmak üzere, Zonguldak, Bartın, Kastamonu, Çankırı ve Ereğli’ye kadar uzanan bölgemizin güzide hastanelerinden bir tanesi. Çeşitli branşlarda hizmet vermeye başladı. Bu uygulamaların daha da yoğunlaşarak devamını diliyoruz. Bu anlaşmanın her iki tarafa hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.
Özel MEDİKAR Hastanesi Başhekimi Ziya Boyacıoğlu, bölgenin en büyük özel hastanesi olduklarından gerek Karabük gerekse çevre il ve ilçelerden yoğun bir ilgi gördüklerini kaydederek, “ MEDİKAR’ın bu güzel imkanlarından hep beraber faydalanalım. MEDİKAR Bölgeye lazım bir hastane. Bizler Karabük için çalışıyoruz. Bölgenin öncü kuruluşlarından biri. Başarılı hekim kadromuzla, kaliteli sağlık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Özel MEDİKAR Hastanesi olarak kaliteli sağlık hizmetini MÜSİAD’ın üyelerine de vermekten büyük mutluluk duyacağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden MÜSİAD İle Özel Medikar Hastanesi Arasında Sağlık Sözleşmesi İmzalandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Şubat 2016 tarihinde saat 16 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MÜSİAD İle Özel Medikar Hastanesi Arasında Sağlık Sözleşmesi İmzalandı haberi güncellenecektir.

KARABÜK NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2018, Perşembe
 • İmsak
  06:27
 • Guneş
  07:59
 • Öğle
  12:50
 • İkindi
  15:07
 • Akşam
  17:28
 • Yatsı
  18:55
Sayfa Başı