ANTALYA HABERLERİ

Muratpaşa Belediyesi Atatürk Bayrağı Ve Atatürk Posteri Dağıttı

IHA
28.10.2015 - 13:27Son Güncelleme :

MURATPAŞA BELEDİYESİ, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI NEDENİYLE İLÇESİ TÜRK BAYRAKLARI VE ATATÜRK POSTERLERİ İLE DONATTI

IHA

Muratpaşa Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle kenti Türk Bayrakları ve Atatürk posterleri ile donattı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için fener alayı ve Cumhuriyet Meydanı’nda Türk Halk Müziği sanatçısı İlke Türkdoğan ve gazeteci Tayfun Talipoğlu’nun, ‘Cumhuriyet ve sevdaya dair şiirler-türküler’ dinletisi ve Türk Halk Müziği’nin sevilen ismi Volkan Konak konseri düzenleyen Muratpaşa Belediyesi, ilçeyi Türk Bayrakları ve Atatürk posterleri ile donattı.
Muratpaşa Belediyesi, Tekelioğlu Caddesi, fener alayının düzenleneceği Konyaaltı Caddesi ve Cumhuriyet Alanı’na, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için Türk Bayrakları ve Atatürk posterleri astı. Muratpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü de, Cumhuriyet Mahallesi’nde kurulan Çarşamba Pazarı’nda, vatandaşlara, üzerinde ‘Cumhuriyetin ve Demokrasinin Teminatıyız’ ibaresi bulunan Atatürk posterleri dağıttı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Muratpaşa Belediyesi Atatürk Bayrağı Ve Atatürk Posteri Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Muratpaşa Belediyesi Atatürk Bayrağı Ve Atatürk Posteri Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı