MALATYA HABERLERİ

MTSO meclis toplantısı

AA / Orhan Yoldaş
25.02.2016 - 17:40Son Güncelleme :

- Oda Başkanı Erkoç: "Ankara'da yaşanan terör olaylarında canlı bomba olan kişinin cenazesine Meclis'ten bir milletvekilinin gidip taziye sunmasını şiddetle kınıyorum"

AA / Orhan Yoldaş

MALATYA (AA) - Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, "Ankara'da yaşanan terör olaylarında canlı bomba olan kişinin cenazesine Meclis'ten bir milletvekilinin gidip taziye sunmasını şiddetle kınıyorum" dedi.MTSO meclisi oda binasında MTSO Meclisi Başkanı Sami Payza başkanlığında toplandı.Odanın 2015 yılı kesin hesapları görüşüldükten sonra oylanarak kabul edildi.MTSO Başkanı Erkoç, yaptığı konuşmada, son günlerde yaşanan hain terör saldırılarını kınadı.Herkesi derinden üzen terör saldırılarını şiddetle kınadığını belirten Erkoç, şöyle konuştu:"Hain terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitlerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.Terör saldırılarının asla amacına ulaşamayacaktır. Kandan, şiddetten ve kaostan bir çözüm veya gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. Herkes bilmelidir ki birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu saldırılar, asla amacına ulaşmayacak.Ankara'da yaşanan terör olaylarında canlı bomba olan kişinin cenazesine Meclis'ten bir milletvekilinin gidip taziye sunmasını şiddetle kınıyorum."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden MTSO meclis toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 17 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MTSO meclis toplantısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı