GÜMÜŞHANE HABERLERİ

Modern Pazar Yeri Proje çalışmaları

AA / Osman Yetim
26.02.2016 - 15:50Son Güncelleme :
AA / Osman Yetim


GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Belediyesi, Modern Pazar Yeri Projesinde uygulayacağı fore kazık çalışması için ihaleye çıkacak.

Belediye Başkanı Ercan Çimen, yaptığı yazılı açıklamada, projenin ihalesinin bir süre önce gerçekleştirildiğini anımsatarak, "10 milyon liralık projemizi ihale etmemize rağmen yapım işine başlayamadık. Bunun birçok nedeni vardı ancak hepsini Allah'ın izni ile çözdük" ifadesini kullandı.

Proje uygulama bölgesinde fore kazık çalışması yapacaklarını vurgulayan Çimen, şunları kaydetti:

"Uygulama alanında yüksek katlı bir bina var. Yapacak olduğumuz kazı çalışması sonrası burası tehlike altında kalıyor. Oluşabilecek tehlikeleri önlemek için fore kazık çalışması yapmaya karar verdik. İhalesini gerçekleştiriyoruz. İnşallah kısa sürede tamamlayacağız ve Modern Pazar Yeri Projemize başlayacağız."

Çimen, ihalenin, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 29 Şubat'ta açık ihale usulü ile gerçekleştirileceğini belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gümüşhane haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gümüşhane ilinden Modern Pazar Yeri Proje çalışmaları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 15 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Modern Pazar Yeri Proje çalışmaları haberi güncellenecektir.

GÜMÜŞHANE İLÇELERİ

Sayfa Başı