KIRIKKALE HABERLERİ

Minibüs evleri trafik sıkışıklığını azaltacak

DHA
30.03.2016 - 15:16Son Güncelleme :
DHA

KIRIKKALE, (DHA)- KIRIKKALE il merkezinde şehir içi trafiğini azaltmak üzere hazırlanan 12 adet minibüs evleri açılışı gerçekleştirildi. Düzenlenen açılış töreninin kurdelasını Belediye Başkanı Mehmet Saygılı kesti.
PROJEMİZ HAYATA GEÇTİ
Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'nın projeleri arasında olan Minibüs evleri hayata geçirildi. Şehir merkezinde oluşan trafik sıkışıklığını indirmek amacıyla yapılan minibüs evlerinin açılışı bugün gerçekleştirildi. Kentin minibüsçü esnafı ve Minibüsçüler Odası Başkanı İshak Gencer'in de bulunduğu açılış töreninde Belediye Başkanı Mehmet Saygılı bir konuşma yaptı. Saygılı, "Projemiz olan Minibüs evleri artık hayata geçti. Önceden şehir merkezinden mahallelere dağılan minibüsler, artık mahallelerden şehir içine dağılacak. Bu sayede şehir içi trafiğini en aza indirmiş olacağız. Bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyor, minibüsçü esnaflarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.
Oda Başkanı İshak Gencer ise yapılan hizmetten dolayı tüm minibüsçü esnafı adına Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'ya teşekkür etti. Konuşmaların ardından minibüs evinin anahtarı, mahalle başkanına teslim edildi.
FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırıkkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırıkkale ilinden Minibüs evleri trafik sıkışıklığını azaltacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 15 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Minibüs evleri trafik sıkışıklığını azaltacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı