MALATYA HABERLERİ

MHP’li Kazancıoğlu, Yeşilyurt İlçesini Ziyaret Etti

IHA
26.10.2015 - 18:36Son Güncelleme :

MHP MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYI ŞİNASİ KAZANCIOĞLU, YEŞİLYURT İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ.

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1 Kasım seçimlerinde Malatya’dan milletvekili çıkarma hedefine ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarla bir araya gelen MHP Malatya Milletvekili Adayı Şinasi Kazancıoğlu, seçim gezilerinde ülke geleceği ile ilgili endişelerini halkla paylaştıklarını söyledi.
Yeşilyurt, Tecde ve Konak’da vatandaşlarla görüşerek sorunlarını dinleyen MHP heyeti, büyükşehir statüsü ile birlikte bu bölgelerde hizmet konusunda önemli sorunların yaşandığına dikkat çekti. Ziyaretler sırasında ülkenin gidişatı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan MHP Malatya Milletvekili Adayı Şinasi Kazancıoğlu, bugün Avrupa’da 20’ye yakın ülkede koalisyon yönetimlerinin görev başında olduğunu belirterek, bu koalisyon hükumetlerinin başarılı hizmetler verdiğini söyledi. Kazancıoğlu, “Demokrasinin ve hukukun hakim olduğu ülkelerde koalisyonlardan korkmamak gerekir. Koalisyonlar toplumda uzlaşmanın sağlanması açısından önemlidir. 7 Haziran’dan sonraki tabloda koalisyonu istemeyen AK Parti’dir" dedi. MHP’nin ülke geleceği ile ilgili endişelerini seçim öncesi bölge halkıyla paylaştıklarını anlatan Kazancıoğlu, “MHP’nin belirli hassasiyetleri var ve bu hassasiyetler halkımız tarafından da bilinmektedir. Bizi var kılan vatan ve millet sevdasıdır. Koltuk merakıyla ne ilkelerimizden cayarız ne de makam-mevki tutkusuyla inançlarımızı pazarlık konusu yaparız. Çünkü biz Türk Milletiyiz. Bunun üzerinde duran ve bu noktaya her zaman vurgu yapan bir Genel Başkanımız var. Ülke yönetimi ciddiyet ister, yalanlardan uzak, halkını kandırmayan gerçekleri halkıyla paylaşmaktan korkmayan, ne aldanan, ne de aldatan olmayan bir iktidar bu ülkeyi geleceği sağlam temeller üzerinde taşır. O da Milliyetçi Hareket Partisi’dir. 1 Kasım da ülkenin geleceği oylanacak. Bunu hatırlayıp sandıklara gidelim” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden MHP’li Kazancıoğlu, Yeşilyurt İlçesini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 18 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP’li Kazancıoğlu, Yeşilyurt İlçesini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı