MERSİN HABERLERİ

Mersin Üniversitesi'nde kariyer günleri

DHA
29.04.2017 - 10:54Son Güncelleme :
DHA

MERSİN Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Gıda İşleme Bölümü ile Saç ve Güzellik Hizmetleri Bölümü işbirliğinde 'Mesleki Kariyer Günleri' düzenlendi.
Moderatörlüğünü Yrd. Doç. Dr. Ayşin Güzel Değer ve Öğr. Gör. Rıfat Aytar'ın gerçekleştirdiği etkinlik, Prof. Dr. Uğur Oral Kültür Merkezi’nde yapıldı. Etkinlikte Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Erol Yaşar, Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MEÜSEM) Müdürü Prof.Dr.Ali Havare, Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan, Gıda Mühendisleri Odası Mersin Şube Başkanı Yusuf Değirmenci, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, NLP İş Geliştirme Uzmanı Gülsemin Demir ve kuaför Kenan Çopur gençlere mesleklerini anlattı.

MERSİN, (DHA)
FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Mersin Üniversitesi'nde kariyer günleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 10 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mersin Üniversitesi'nde kariyer günleri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı