İZMİR HABERLERİ

Menderes’in Yeni Bankları Çok Sevildi

IHA
26.10.2015 - 11:39Son Güncelleme :

MENDERES BELEDİYESİ TARAFINDAN İLÇEYE KAZANDIRILAN YENİ BANKLAR VATANDAŞLARIN BEĞENİSİNİ KAZANDI.

IHA

Menderes Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan yeni banklar vatandaşların beğenisini kazandı.
Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, ilçe geneline dekoratif banklar konulmaya başlandı. Görünüşüyle dikkat çeken, güneş ve yağmurdan koruyan banklar, ilk olarak ilçe merkezine yerleştirildi. Kullanıma açılan banklar, vatandaşlar tarafından beğeni topladı.
Yeni bankların şık yapısıyla dikkat çektiğini kaydeden Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, "İlçemiz genelinde yenileme çalışmalarımızı her alanda sürdürüyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ile yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında da ilçemizin dört bir yanına yeni banklarımız konuluyor. Dekoratif banklarımız görünüşü itibariyle dikkat çektiği kadar kullanım olarak oldukça avantajlı. Güneşli ve yağmurlu havalara karşı korunaklı olarak tasarlanan banklarımız vatandaşlarımız tarafından beğenildi. Menderesli kardeşlerimiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Menderes’in Yeni Bankları Çok Sevildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 11 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Menderes’in Yeni Bankları Çok Sevildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı