ANTALYA HABERLERİ MANAVGAT HABERLERİ

Manavgat Belediyesi'nde kadro sınavı

DHA
05.03.2018 - 16:43Son Güncelleme :
DHA

MANAVGAT, (DHA) - MANAVGAT Belediyesi'nde 1455 taşeron işçinin kadroya geçişlerinde sınav süreci başladı. 
Manavgat Belediyesi'nde kadroya geçiş sınavının ilk gününde Manavgat Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü'nden 68, Sağlık Müdürlüğü'nden 9 ve Huzurevi Müdürlüğü'nden 14 olmak üzere toplam 91 taşeron işçi, Sınav Kurulu'nun önünde ter döktü. Manavgat Belediyesi'ne bağlı Boğaz Otel'de yapılan sınav öncesinde ise Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, taşeron işçilere konuşmalarıyla moral verdi.
Başkan Şükrü Sözen, "Buraya sizlere moral vermek ve destek olmak amacıyla geldim. Her biriniz benim çalışma ve yol arkadaşlarımsınız. Manavgat halkına hizmet yolunda verdiğiniz emekleri bilen kişiyim. Her birinizin çalışmasından da son derece memnunum. Heyecanlanmanızı gerektiren bir durum yok. Sakin olun. Heyecanlanmayın ve sadece yaptığınız işi, Sınav Kurulu'muza doğru bir şekilde anlatın. Yasalar çerçevesinde sürecimiz işleyecektir. Kadrolarınız her birinize hayırlı uğurlu olsun" dedi.
Daha sonra Sınav Kurulu Başkanı, Manavgat Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Şimşek ile Belediye Başkan Yardımcısı Semra Öztürk, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü İmdat Yakup Turgut, Fen İşleri Müdürü Levent Ardıç ile ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hakan Tepe'den oluşan Sınav Kurulu üyeleri, tek tek çalışanları yaptıkları işlere göre sınava tabi tuttu.
Boğaz Otel'de görevli garsonlar, kat görevlileri, aşçılar, cankurtaran, elektrik teknisyeni, barmen, resepsiyon görevlisi, temizlik görevlileri gibi çalışanlar iş kollarına göre sınavdan geçirildi. Hasan Şimşek başkanlığındaki kurul, personelleri tek tek inceledi ve not verdi.

FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Manavgat haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Manavgat haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Manavgat Belediyesi'nde kadro sınavı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı